فرم ثبت نام آنلاین

مرحله ۱ از ۵

۲۰%
 • قوانین ثبت نام (لطفا خواهشمند است قبل از تائید،تمامی متن قرارداد را مطالعه نمائید).
  1. ضروری است کلیه داوطلبان فرم ثبت نام را پس از مطالعه دقیق و تکمیل آن ؛ همراه با تصویر یک قطعه عکس پرسنلی ، کارت ملی و کارت نظام پزشکی / کارت دانشجویی به همراه فیش واریزی از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۵۳۰۷۰۷۵ ارسال نمایید .­­
  2. افرادی که هریک از خدمات پارسه اعم از دوره بررسی و درک مفاهیم، دوره خلاصه و جمع بندی (مرور سریع)، آزمونهای جامع، بانک سوالات پشتیبان و دوره زبان انگلیسی را استفاده می نمایند، جزء داوطلبان پارسه قلمداد می شوند و بدیهی است پس از اعلام قبولی-های آزمون رزیدنتی، اسامی آن ها در لیست پذیرفته شدگان پارسه درج خواهد شد.
  3. هزینه ارسال کتاب ها برعهده موسسه و بصورت رایگان توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی انجام می شود و حداکثر ۷۲ ساعت کاری پس از ثبت نام تحویل پست می گردد. ( توجه: در صورت نقص آدرس یا عدم حضور و برگشت بسته به موسسه، هزینه ارسال مجدد با داوطلب خواهد بود)
  4. هرگونه انتشار،کپی برداری،فروش،واگذاری وانتشارخلاصه و...از محصولات وخدمات پارسه به شکل کتب ، فیلم ها ،فایل های آموزشی و...غیرقانونی،حرام وقابل پیگرد قانونی می باشد..
  5. هرگونه پیشنهاد و نظر سازنده خود را می¬توانید دربخش نظرات و پیشنهادات سایت ویا به شماره ۰۹۱۲۴۰۰۰۳۵۴ برای طرح در جلسات ماهیانه هیأت مدیره ارسال نمایید.
  6. نکات مهم :
   •تخصیص اعتبار فقط به داوطلبانی تعلق می گیرد که به صورت نقدی پرداخت می نمایند ( جهت اطلاع از شرایط خرید اعتباری با موسسه در ارتباط باشید ).
   • اعتبار فقط قابل استفاده برای خرید پکیج¬های رزیدنتی وتا سقف ۴۰% از مبلغ پکیج های کلینیکال می¬باشد و محصولات به صورت تکی شامل اعتبار نمی¬شوند.
   •. اعتبار هر فرد صرفا در صورت اطلاع به موسسه؛ قابل واگذاری به غیر می¬باشد و از زمانی که به نفر بعدی انتقال پیدا می کند؛ اعتبار آن برای نفر دوم محاسبه می شود
  رفتن به مرحله بعدی به معنای تایید تمامی موارد فوق می باشد .